Біля 18 навчальних закладів Дніпра встановили засоби заспокоєння рухуУ Дніпрі задля безпеки водіїв та пішоходів по місту, зокрема й біля закладів освіти, встановлюють дорожні знаки, наносять розмітку, облаштовують засоби заспокоєння руху – «лежачі поліцейські». Елементи виготовлені з армованої гумової суміші з використанням карбонової нитки, вони більш стійкі до механічного стирання та впливу хімічних елементів.

Про це повідомили в міськраді Дніпра.

З початку 2023 року по місту оновили та встановили засоби заспокоєння руху біля 18 навчальних закладів. Зокрема, убезпечили перехід школярів через дорогу біля школи № 134, що по вул. Степана Рудницького, 17.

«Тут дуже жвавий рух. Тому з батьками різних класів звернулись з пропозицією до місцевої влади, щоб встановили «лежачі поліцейські». Завдяки ним водії стають уважнішими. До того ж нанесена розмітка та є знаки. Своїми руками ми зробили дітям ще світловідбивальні стрічки», – розповіла мати п’ятикласника школи № 134 Тетяна Друзд.

Засоби примусового зниження швидкості для водіїв, як от «лежачі поліцейські», є досить ефективним засобом, щоб автомобіль знизив швидкість й керманич став більш уважним, особливо біля навчальних закладів. А для безпеки пішоходів на дорозі у темний час доби допоможуть світловідбивальні елементи на одязі. Це можуть бути браслети, наклейки, стрічки, жилети, спеціальна одежа.

Там встановили та оновили 464 елементи «лежачих поліцейських». Також протягом року біля освітніх закладів Дніпра нанесли 2 028 кв. м пішохідних переходів та відновили 52 дорожні знаки.

Наразі у Дніпрі «лежачі поліцейські» встановлені за 413 адресами. З них у 2023 році – на 95 локаціях.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW