На Житомирщині триває відновленні інфраструктури, зруйнованої через російську агресію, — ВІДЕОВідновлення інфраструктури Житомирщини, зруйнованої через російську агресію, триває.

Про це інформує голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко:

«Лише в червні цього року ми запустили рух мостом в Народичах. В жовтні разом з нашими естонськими партнерами завершили відбудовувати міст у Малині, а на цьому тижні відкрили вже третій відновлений міст, міст. Цього разу знов у Народицькій громаді».

За словами очільника Житомирщини, відновлення нормального сполучення між населеними пунктами громади стало можливим завдяки ефективній співпраці обласної влади, громади, 1-ї окремої бригади імені князя Лева Державної спеціальної служби транспорту та проєкту відновлення України UNITED24, який ініціював Президент України Володимир Зеленський.

Завдяки цій переправі нарешті відновиться нормальне сполучення між деокупованими селами та Народицькою громадою. Через відсутність цього мосту жителі вимушені були пересуватися об’їзними шляхами, що збільшувало відстань між населеними пунктами громади на десятки кілометрів!

Також Віталій Бунечко додає, що відновлення нормального сполучення значно спростить жителям півночі області доступ до необхідних послуг. Прискорить рух машин екстрених служб, автобусне сполучення, перевезення необхідних товарів.

Загальна вартість будівництва склала понад 7 мільйонів гривень. Майже два мільйони гривень на придбання необхідних матеріалів для будівництва нового мосту було виділено з обласного бюджету. Закуплені будівельні матеріали Народицька селищна військова адміністрація передала військовим, які у стислі терміни змогли відновити зруйнований міст. Ще понад 5 мільйонів гривень виділили наші друзі з проєкту UNITED24.

«Дякую нашим військовим за роботу над будівництвом мосту, UNITED24 за підтримку цього проєкту та подальші плани участі у відновленні інфраструктурних об'єктів на Житомирщині, та, безумовно, усім, хто долучився до реалізації цього важливого для жителів громади проєкту», - резюмував голова Житомирської ОВА.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW