Шахрайська схема: за добу 10 жителів Сумщини «виграли призи», втративши 112000 гривеньЗа минулу добу 10 мешканців області втрапили в тенета зловмисників та втратили близько 112 000 гривень. Правоохоронці вкотре розповідають, як оминути підступні пастки аферистів.

Останнім часом поширилася схема шахрайства «виграші призів», яка полягає у сповіщення «щасливчика» про виграш значної суми коштів.

«Представник» організатора лотереї (розіграшу призів) інформує, що для отримання виграшу необхідно сплатити «податок», «активувати рахунок», «внести аванс», «підтвердити свій картковий рахунок» тощо. Для цього пропонують зробити переказ на певну суму. Натомість після виконання таких вимог, потерпілі не отримують нічого, окрім усвідомлення, що їх ошукали.

Правоохоронці закликають громадян бути вкрай обережними та розсудливими у разі несподіванок, пов’язаних зі значними сумами коштів:

- не довіряйте невідомим телефонним абонентам, які раптом сповіщають вас про виграш значної суми. Пригадайте: ймовірно ви навіть не брали участь у подібній акції;

- якщо вимога «організаторів» надати конфіденційну інформацію щодо доступу до вашого банківського рахунку (паролі доступу або код, що надійшов у повідомленні на ваш мобільний; три цифри, розташовані на звороті банківської картки; вказати суму, яка зараз є на вашому рахунку тощо) – це шахраї;

- якщо однією з умов отримання виграшу є сплата коштів – це також шахрайство!

Відділ комунікації поліції Сумської області

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW