Скільки життів живе кішка насправді і чому кажуть, що їх 9Кожен з нас чув вислів про те, що коти мають дев'ять життів. Ця загадкова фраза, як виявляється, має своє коріння в старовинних приказках та віруваннях. У цій статті ми розглянемо, звідки походить цей міф і чи має він реальне підґрунтя.

Чому у кішки 9 життів: походження вислову

Для того, щоб розібратися, чи правда, що у кішок 9 життів, слід розглянути джерело - прислів'я, яке лягло в основу цього вислову. Воно звучить так:

У кішки дев'ять життів. Три життя вона грає, три бродяжить і останні три залишається на місці.

Ніхто не може точно сказати, хто вперше вимовив це прислів'я. Знаменитий англійський поет та драматург Вільям Шекспір згадав про кішок з дев'ятьма життями у своїй п'єсі "Ромео і Джульєтта", випущеній ще у XVI столітті. Отже, припускається, що це висловлювання існувало задовго до цього часу.

Цікаво, що в іспанському фольклорі люди говорять про сім життів кота, а в ісламі навіть менше - 6.

Скільки життів у котів насправді?

З біологічної точки зору, у кішок немає дев'яти життів. Якщо кішка отримає травми, несумісні із життям, вона помере, так само, як і будь-який інший живий організм. Однак з точки зору езотерики, де цифра 9 є містичною та енергетично потужною, можливість перевтілення кішки 9 разів у різних тілах вважається цілком вірогідною.

Єзотерики вважають, що кішки можуть відчувати тонкі вібрації, бачити привидів та передбачати зміни у погоді або катаклізми. Це, за їхньою думкою, свідчить про "магічні" здібності тварин. Таким чином, концепція 9 життів кота може бути символічним відображенням внутрішнього світу кішок, їхньої загадковості та таємничості.

Варто відзначити, що попри біологічну несправедливість цього вислову, історично та культурно він став частиною нашого сприйняття кішок як загадкових і чудернацьких створінь. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW