У Чопі відкрили Меморіал пам’яті захисників України16 листопада на міському кладовищі у Чопі відбулося відкриття меморіалу пам’яті воїнам, які поклали своє життя за свободу, незалежність та цілісність України, та пам’ятного знаку «Захисникам України», на якому були присутні родини та близькі загиблих воїнів громади, а також запрошені гості. Про це повідомили на сайті Чопської міської ради.

Священнослужителі громади разом з капеланом військової частини провели спільний молебень та освятили меморіал.

“Я хочу, щоб чимскоріше настала наша Перемога, щоб над Україною знову було мирне небо. І щоби кляті москалі відповіли за все, що вони зробили, за кожного загиблого, за кожну сльозу, яка проливається і проливається в наших домівках. А наші Герої стали янголами-охоронцями для нас. І вони завжди будуть поруч із нами”, — зазначила мати загиблого Героя пані Олена.

Під час заходу Державний прапор України підняли учасники бойових дій у зоні АТО, військовослужбовці прикордонного відділу «Чоп» підрозділу державної прикордонної служби України, котрі звільняють територію нашої країни на Бахмутському напрямку, і зараз перебувають на ротації, головний сержант Віталій Підвисоцький та головний сержант Дмитро Орос, а прапор Чопської міської територіальної громади — брат загиблого на війні Героя – старшого солдата Павла Луценка, Віктор Луценко та син загиблого на війні Героя старшого лейтенанта Віталія Ляля – Олександр Ляльо.

Хвилиною мовчання присутні віддали шану загиблим за свободу та незалежність України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW