Комунальні служби Покровська готові до ускладнення погодних умов - МВАРозчищати сніг, обробляти дороги піщано-сольовою суміщу – такі завдання незабаром ляжуть на плечі комунальних господарств. До них вони підготувались заздалегідь. 

Торішній досвід показав, що злагоджена робота команди здатна подолати будь-які труднощі на дорогах. Щоб ліквідувати негоду, забезпечити безпечний проїзд по дорогах Покровської громади, робітники працювали цілими днями, а інколи й вночі.

Комунальні служби Покровська готові до ускладнення погодних умов - МВА, фото-1

Так, аби уникнути ожеледиці на дорогах та безперешкодно пересуватись під час снігопадів, комунальні підприємства міста вже провели закупівлю необхідних сумішей. 

Комунальні служби Покровська готові до ускладнення погодних умов - МВА, фото-2

«Минулого року ми оголосили закупівлю в системі Prozorro і закупили майже 1000 тонн солі. Частину використали минулого року. Ще понад 500 тонн залишилось. Ми її будемо змішувати з піском в пропорціях, які регламентуються державними нормами. Для впевненого проходження зимового періоду цього достатньо, беручи до уваги кількість днів, які потребують такої роботи. За потреби закупимо ще, але сьогодні ми маємо чим працювати», - зазначив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель. 

Комунальні служби Покровська готові до ускладнення погодних умов - МВА, фото-3

Також керівник додав, що долати негоду в Покровській громаді знову будуть силами КП “Багатогалузеве комунальне підприємство”. 

«У Покровській громаді понад 400 км центральних проїзних доріг. Крім цього, є вулиці, провулки, та внутрішні міські комунікації, які також треба  відсипати, зокрема тротуари. Це великий обсяг роботи. Крім того, ми залежимо не лише від кількості матеріалів, але і від кількості працівників, яка, на жаль, скорочується. Загальна кількість дільниці, яка виконує роботи з благоустрою, з початку повномасштабної війни скоротилась майже на 50%. Тому на тих людей, що залишилися працювати, йде дуже велике навантаження. Якщо ми не будемо встигати вчасно виконувати цю роботу, то будемо залучати підрядні організації. Такі плани на цей зимовий період», - додав Олексій Стебель. 

Комунальні служби Покровська готові до ускладнення погодних умов - МВА, фото-4

За словами директора КП “Багатогалузеве комунальне підприємство” Аліка Тумасова, всю техніку ретельно перевірили, тож вона повністю готова до роботи.

Комунальні служби Покровська готові до ускладнення погодних умов - МВА, фото-5

«Одночасно ми можемо увести в експлуатацію  16 одиниць спецтехніки. Підготовлені 35 працівників, які будуть залучені на посипку і прибирання снігу з тротуарів. Матеріалів вистачає. Колектив завжди готовий до роботи, адже боремося зі снігом та негодою не перший рік, тож будь-які виклики нам не страшні», - додав Алік Тумасов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW