Високосний 2024 рік: які існують прикмети та що не рекомендують робити в цей періодРаз на чотири роки в календарі стається надзвичайна подія - високосний рік з додатковим днем, 29 лютого. Багато хто з опасінням ставиться до цього періоду, але чи є в ньому дійсно щось, чого варто боятися? Чи правда, що в 2024 році краще утриматися від одруження, нових справ і подорожей? Розповідаємо далі.

Чому високосний рік існує?

Високосний рік виникає через невідповідність григоріанського календаря Сонячній системі. Земля здійснює повний оберт навколо Сонця за 365 днів, 5 годин, 46 хвилин і 48 секунд. Щоб зберегти точність відліку часу, кожні чотири роки додається додатковий день.

Забобони та традиції високосного року

У народі існують прикмети та забобони, пов'язані з високосними роками. Наприклад, у східних слов'ян пов'язують високосний рік із святим Касьяном, який народився 29 лютого. У цей день, за повір'ям, не варто виходити з дому, оскільки це може призвести до негативних наслідків.

Заборони та забобони включають у себе також:

  • не розпочинати нові справи,
  • не купувати нове житло,
  • утриматися від подорожей і одруження.

Крім того, рекомендують не розголошувати свої плани на майбутній рік, щоб вони не зруйнувалися. Однак важливо відзначити, що ці вірування базуються на фольклорі та традиціях, а не на наукових фактах.

Позитивний підхід до високосного року

Незважаючи на забобони, багато людей вважають високосний рік часом для позитивних змін. Якщо думати про щасливі події та не боятися нового, високосний рік може принести не лише додатковий день, але і приємні сюрпризи.

Важливо зберегти розумне та об'єктивне ставлення до прикмет і вірувань, а також пам'ятати, що наше життя не обов'язково залежить від чисел у календарі. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW