Чернігівець перерахував шахраю 114 тисяч гривень за неіснуючі сонячні панеліЧернігівські поліцейські наполегливо рекомендують бути обачними під час покупок в Інтернеті та на сайтах безкоштовних оголошень, бо можна з легкістю потрапити на гачок до шахраїв.

Як повідомляє пресслужба Нацполіції Чернігівського району, 15 листопада до поліції звернувся 48-річний мешканець Чернігова, який розповів, що в Інтернеті знайшов оголошення про продаж сонячних панелей за привабливою ціною.

Він одразу ж зв’язався з «продавцем», який запевнив, що товар в наявності та попросив перерахувати на банківський рахунок гроші за панелі. Чоловік погодився і відправив незнайомцю 79800 гривень. Потім потерпілий переміряв розміри площі, де хотів поставити панелі, та вирішив зробити дозамовлення: перевів шахраю ще 34200 гривень.

Після цього «продавець» спочатку був занятий справами, а потім зв'язок з ним взагалі обірвався, як і зникло з сайту оголошення про продаж сонячних панелей. Зрозумівши, що його ошукали, потерпілий звернувся по допомогу до поліції.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW