Неякісні консерви: на Одещині підприємиця шахрайським шляхом заволоділа 1,3 млн грн з місцевого бюджету, - ФОТОПрокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно підприємниці з Чорноморська за фактом шахрайства. За даними слідсва, вона постачала неякісні консерви для формування матеріального резерву.

Про це розповіли в Одеській обласній прокуратурі.

Повідомляється, що обвинувачена у квітні 2022 року в рамках програми "Про створення матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій" ввела в оману посадових осіб Чорноморської міськради та поставила неякісні продовольчі товари тривалого зберігання, які закупила у невідомого виробника.

Мова йде про поставку 28,8 тис банок консервів м’яса свинини з горохом для роздачі населенню під час надзвичайних ситуацій в регіоні.

Технічні характеристики тушкованої консерви не відповідали вимогам ДСТУ та іншим вимогам у сфері обігу харчових продуктів, зокрема товар не мав відповідного маркування та інформації про "дату виробництва", "дату придатності" та "вміст". У зв’язку з чим продати консерви на внутрішньому ринку України неможливо і вони підлягають утилізації.

Внаслідок таких протиправних дій місцевому бюджету завдано майже 1,3 млн грн збитків. Прокуратурою пред’явлений позов щодо відшкодування.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW