Неподалік Авдіївки загинув бойовий медик Максим Капланов із Баранівської громадиУ Баранівську громаду Звягельського району прийшла чергова трагічна звістка із полів війни. Так, неподалік Авдіївки війна обірвала життя бойового медика Капланова Максима Геннадійовича, 1990 року народження. Він був мешканцем Баранівської громади. Про таке інформує сторінка у фейсбуці Звягельської районної ради.

– Він мав прожити повноцінне життя, сповнене турботою, надією та здійсненням планів. Але клята війна забирає кращих синів і доньок України. Щирі співчуття рідним та близьким. Сміливість, відданість та героїзм воїна назавжди залишиться в наших серцях. Він захищав нас та нашу країну ставши взірцем справжнього патріота, – йдеться у повідомленні районної ради.

І ми також приносимо свої щирі співчуття з приводу непоправної гіркої втрати рідним, побратимам, знайомим полеглого Героя Максима Капланова, сумуємо разом із ними та розділяємо горе та скорботу. Вічний спокій душі й світла пам'ять нашому земляку, низький уклін.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW