Україна відзначає День працівників радіо, телебачення і зв'язкуПерше, що робить ворог, отримуючи контроль над територією, — вимикає український зв’язок, захоплює приміщення місцевих теле- та радіостудій і запускає звідти потоки своєї пропаганди. Адже загарбники добре знають: незалежні професійні радіо і телебачення — це фактор свободи, ознака вільних людей.

А після деокупації на звільнені землі одними з перших повертаються працівники електронних медіа і зв'язку, починаючи працювати зі вщент розбитих і понівечених будинків і веж. Разом з ними туди повертається правда, факти, плюралізм і свобода слова.

З початком широкомасштабного вторгнення значення того, що роблять українські радійники, телевізійники та зв’язківці, збільшилось у рази. Вони повідомляють життєво важливу інформацію людям, розповідають правду про російсько-українську війну світові, спростовують ворожі фейки та вкиди, налагоджують і підтримують зв'язок. Часто  ризикуючи при цьому своїм життям.   

Редакція сайту 06239 вітає усіх, хто працює в кадрі та ефірі, тих, хто робить величезну роботу поза ними,  тих, хто забезпечує в Україні надійний зв’язок! Схиляємо голови перед пам’яттю колег, які загинули під ворожими обстрілами, під час виконання професійного обов’язку та на полі бою. 

Нагадаємо, за радянських часів професійне свято працівників телебачення та радіомовлення відзначалося 7 травня. Цю дату було встановлено 1945 року, під час святкування 50-річчя винайдення радіо Олександром Поповим. Цієї традиції дотримувалися також і після здобуття Україною незалежності.

11 листопада 1994 року, в переддень 70-річчя початку радіомовлення в Україні, був виданий Указ Президента України «Про День працівників радіо, телебачення та зв'язку». З того часу 16 листопада вважається днем працівників електронних мас-медіа України. Цей день відзначають також фахівці зв'язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і мереж інтернет-зв'язку.

Україна відзначає День працівників радіо, телебачення і зв'язку, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW