Житомирщина: нове життя старим речам, або як на обласній виставці-конкурсі речі «реанімували», — ФОТОЩо зробити зі старої улюбленої сукні? Куди подіти коробки з-під побутової техніки? Як можна використати уже непотрібні речі? Дати їм нове життя!

У Житомирському обласному Центрі дитячої та юнацької творчості акцентують, що саме в цьому полягає зміст обласної виставки-конкурсу «Нове життя старим речам» - відпрацювавши свій ресурс, речі не вирушають на звалище, а завдяки фантазії та творчим здібностям учасників конкурсу знаходять нове, яскраве та корисне продовження.

Цьогоріч захід проходив у змішаному форматі. На конкурс надійшла 51 робота.

Члени журі оцінювали конкурсні роботи за фото, надіслані учасниками заздалегідь, а також виконання практичного завдання - конкурсанти мали у дистанційному форматі за визначений час виготовити органайзер для канцелярського приладдя.

При оцінюванні конкурсних робіт враховувалася ідея автора та її втілення, естетичність і якість виготовлення, оригінальність, трудомісткість, практичність виробу.

Переможців визначали у двох номінаціях.

Номінація «Вироби для оздоблення інтер’єру»:

  • Абсолютний переможець - Слепуха Аліна, Ємільчинський будинок дитячої творчості.

Номінація «Предмети садового та вуличного оформлення»:

  • Абсолютний переможець - Слідзевська Ангеліна, Центр позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради.

«Дякуємо учасникам за активність! Вітаємо переможців!», - йдеться в повідомленні.

Житомирський обласний Центр дитячої та юнацької творчостіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW