Сьогодні Всесвітній день вторинної переробки сировини: заходи, які дозволяють робити це ефективніше, — ПЕРЕЛІКСьогодні, 15 листопада, у світі відзначають Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки сировини.

Головна мета цього свята — привернути увагу влади, громадськості та промислових структур до важливості рециклінгу та вторинної переробки.

Цей день нагадує нам про необхідність збереження природних ресурсів, зменшення відходів та впровадження екологічно відповідних практик у повсякденному житті . 

Нехай цей день стане нагадуванням для нас всіх про важливість бережливого ставлення до навколишнього середовища та відповідального споживання.

Щоб покращити вторинну переробку сировини, можна вжити наступні заходи:

1. Сортування відходів: Роздільне збирання відходів на різні види (пластик, скло, папір, метал, органіка) допомагає забезпечити ефективну переробку. Відокремлені матеріали можуть бути використані для виготовлення нових продуктів.

2. Повторне використання: Перед викиданням роздумайте, чи можна використати якийсь предмет ще раз. Наприклад, пластикові пляшки можна використовувати для зберігання води або інших рідин.

3. Зменшення використання одноразових предметів: Відмовляйтеся від пластикових одноразових посудин, соломинок та інших виробів. Використовуйте багаторазові альтернативи.

4. Підтримка вторинної переробки: Купуйте продукти, які виготовлені з вторинної сировини. Це сприяє популяризації цього процесу та створює попит на перероблені матеріали.

Нехай наші дії сприяють збереженню планети та зменшенню негативного впливу на природу!

Державна екологічна інспекція України

Сьогодні Всесвітній день вторинної переробки сировини: заходи, які дозволяють робити це ефективніше, — ПЕРЕЛІК , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW