Росіяни ускладнюють виїзд і в’їзд на ТОТ, проводять масову “фільтрацію”: скільки днів і як добираються українці, розповів ФедоровУ Запорізькій області російські загарбники ускладнюють як виїзд, так і в’їзд на тимчасово окуповану територію (ТОТ). Також посилюється “фільтрація”. Про це сьогодні, 14 листопада, в ефірі телеканала FREEДОМ повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

“Щодо виїзду, “фільтрація” не зменшується, а збільшується. На кордонах перетину з Херсонської області з тимчасово окупованим Кримом, з Криму з Краснодарським краєм, з Краснодарського краю далі. На перетині будь-якого адміністративного округу РФ ворог проводить масову “фільтрацію”. Починаючи від відбитків пальців, перевірок телефонів, перевірок фотографій у телефонах. Тому шлях виїзду з окупованої території на територію третіх країн — до Грузії або Європейського Союзу, може займати від 4 до 7 днів. І сьогодні ніхто не може дати гарантії про те, що цей виїзд відбудеться. На будь-якому з фільтраційних пунктів ворог може розвернути наших жителів і не дати можливості їм виїзду з тимчасової окупації”, — розповів він.

Для виїзду, за інформацією мера, зараз є два основні маршрути — або через тимчасово окуповані Крим, або через Бердянськ, Маріуполь, Новоазовськ. Після цього — або Грузія, або країни ЄС, або піший пункт пропуску на кордоні з Сумською областю — Колотилівка.

“Найчастіше наші жителі обирають саме його, тому що це найкоротший шлях до України”, — зазначив Федоров.

За його словами, також з’явилися складнощі з поверненням українців на ТОТ. Федоров пояснив, що найчастіше жителі змушені повертатися на певний час до тимчасової окупації, щоб провідати своїх рідних, близьких, допомогти тим, хто там залишився.

“Це можливо через пункт пропуску в аеропорту “Шереметьєво”, але сьогодні ми знаємо випадки, коли “фільтрація” по приїзду громадян України займає понад 5 днів. 5 днів наших жителів тримають в аеропорту для проходження “фільтрації”. Другий пункт пропуску на перетині з Грузією, але там також “фільтрація” відбувається досить довго”, — каже Мелітопольський міський голова.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW