Поліцейські затримали «смотрящого за Черніговом», чия банда займалася вимаганнямПоліцейські затримали злочинну групу разом з «кримінальним авторитетом», які погрожували розправою та вимагали від чернігівців гроші за розв’язання штучно створених ними проблем у їх близьких родичів.

Про це повідомляє Сектор комунікації поліції у Чернігівській області.

Поліцейські затримали «смотрящого за Черніговом», чия банда займалася вимаганням, фото-1

Встановлено, що до складу угруповання входили раніше судимі громадяни, серед них – і так званий «смотрящий» за Черніговом.

«Смотрящий» давав вказівки своїм спільникам – у кого і за що вимагати великі суми грошей. У подальшому вони погрожували мешканцям міста Чернігова розправою. Щоб «вирішити питання» і захистити своїх близьким від злочинних посягань люди передавали «авторитетам» гроші.

Поліцейські затримали «смотрящого за Черніговом», чия банда займалася вимаганням, фото-2

7 червня оперативники та слідчі за силової підтримки КОРД та роти поліції особливого призначення затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу так званого «смотрящого» та його спільника. Зловмисники якраз отримали кошти від родича потерпілого. Загалом задокументовано факт вимагання близько 170 000 гривень.

Поліцейські затримали «смотрящого за Черніговом», чия банда займалася вимаганням, фото-3

Організаторам злочинної групи, які налагодили злочинну схему «заробітку», повідомили про підозру.

А саме, «смотрящому» та двом «кримінальним авторитетам» повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255-1, ч. 2 ст. 255-1, ч. 4 ст. 189 КК України, а саме у встановленні та поширенні в суспільстві злочинного впливу в Чернігові, а також у вимаганні, вчиненому організованою групою.

Такі дії караються позбавленням волі на строк від дев’яти до п’ятнадцяти років з можливою конфіскацією майна.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW