Найважливіше про безпеку в школі та вдома: ювенальні поліцейські працюють з дітьми у навчальних закладах ЖитомирщиниУпродовж минулого тижня правоохоронці провели низку пізнавальних уроків у освітніх закладах області.

У Попільнянському ліцеї інспектор відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в області Дмитро Дмитрюк розповів чотирикласникам про безпеку поза шкільним подвір’ям. Гість наголосив на тому, що не всі люди, які зустрічаються на шляху дитини, можуть мати добрі наміри та навчив ліцеїстів основних правил поведінки з незнайомцями.

Оскільки восени тривалість світлового дня зменшується, поліцейський особливу увагу зосередив на необхідності дотримання основних правил дорожнього руху та виокремлення себе у темряві. Наприкінці зустрічі ювенальний інспектор вручив усім учасникам світловідбиваючі флікери, щоб діти почувалися безпечно на автошляхах.

А старший інспектор сектору ювенальної превенції Житомирського РУП Наталія Мацієвська розповіла семикласникам 23 ліцею міста Житомира про особливості відповідальності неповнолітніх. Поліцейська наголосила на необхідності дотримання правил поведінки у навчальному закладі та за його межами. Особливий інтерес у підлітків викликала тема інформаційної гігієни та попередження шахрайств у мережі «Інтернет».

Усі набуті знання слухачі закріпили під час вікторини «Так чи ні» та по завершенню зустрічі змогли отримати відповіді на усі свої запитання від поліцейської.

Правоохоронці радо діляться своїми знаннями з дітлахами та вважають, що навчати безпеці потрібно змалечку.

Житомирське районне управління поліціїAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW