Відкупне за тиранію та знущання над матір’ю: на Житомирщині поліцейські задокументували спробу хабаря13 листопада патрульні відділу поліцейської діяльності № 1 (м. Андрушівка) Бердичівського райвідділу отримали виклик про вчинення домашнього насильства у с. Нехворощ місцевої громади.

Вже на місці події кривдник намагався залагодити конфлікт.

Поліцейські встановили, що 37-річний син вчинив домашнє насильство фізичного характеру відносно своєї 70-річної матері.

Правоохоронці провели бесіду з кривдником та попередили, що за вчинене відносно нього будуть складенні адміністративні матеріали. Аби уникнути відповідальності чоловік запропонував правоохоронцям неправомірну вигоду. Поліцейські попередили його про відповідальність за такі дії, однак він поклав гроші, у розмірі 1000 грн на робочу папку поліцейського.

Правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу райвідділу. Слідчі задокументували кримінальне правопорушення та розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Окрім цього, поліцейські склали на чоловіка адміністративний протокол за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування), який в подальшому направлять на розгляд до суду.

Бердичівський районний відділ поліціїAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW