Безплатна психологічна допомога для українців: де та як можна отриматиЗа ініціативи Міністерства охорони здоров'я, українці, які потребують психологічної або психіатричної допомоги, можуть отримати її безплатно, скориставшись спеціальним дошбордом. Про це повідомили в МОЗ.

Як обрати спеціаліста

Багато людей і досі мають упередження стосовно звернення за професійною психологічною допомогою, але тепер процес став більш доступним і зрозумілим. Державний сервіс розробив дашборд, який дозволяє легко обрати необхідного спеціаліста та записатися на консультацію.

Якщо ви відчуваєте, що потребуєте підтримки, і не впевнені, куди звертатися, то перший крок - звернутися до свого сімейного лікаря. Після діагностики вас направлять до профільного спеціаліста. Проте важливо зауважити, що це не обов'язковий етап, і ви можете відразу звертатися до психіатра чи психотерапевта. 

Наразі в Україні понад 700 медичних закладів первинної медичної допомоги пропонують послуги з супроводу та лікування дорослих і дітей з психічними розладами, залучаючи для цього понад 11 000 лікарів.

Для полегшення пошуку медичного закладу та потрібного фахівця українці можуть використовувати дашборд Національної служби здоров'я України. Там розміщена актуальна інформація про місця надання послуг, лікарів і пакети послуг, на надання яких у фахівців є договір з НСЗУ.

Крім того, користувачі можуть використовувати фільтр за різними параметрами, такими як область, громада, населений пункт, надавач допомоги, вид допомоги та посада лікаря. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW