Загиблого спецпризначенця з Тернополя вшанують всеукраїнським турніромЦьогорічне "Тернове поле" присвятять пам’яті тернопільського спецпризначенця Віктора Мельниченка, який загинув у боях за Бахмут.

Життя капітана поліції Віктора Мельниченка, старшого інспектора 2-го відділу з проведення спеціальних операцій управління «КОРДу» ГУНП в Тернопільській області обірвалося 13 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Коли у 2014 році розпочалися бойові дії на сході України, 5 жовтня з Тернопільщини туди поїхав перший зведений загін поліцейських.

Серед добровольців захищати Україну від ворога був Віктор. 2017-й став переломним у професійному житті Віктора Мельниченка. Він став одним з бійців «КОРДу».

"З початком повномасштабного вторгнення Віктор відправився у самісіньке пекло війни, бо хотів, аби його рідні жили у вільній Україні!

Професіонал своєї справи, спортсмен, надійний товариш, справжній патріот, ніжний, турботливий та щирий – таким Віктора назавжди запам’ятають його друзі, колеги та рідні.

Відвідайте турнір, аби вшанувати пам'ять Віктора Мельниченка та подякувати рідним за його жертовність в ім’я України! Вічна пам'ять Герою!", – йдеться у повідомленні організаторів змагань.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Загиблого спецпризначенця з Тернополя вшанують всеукраїнським турніром, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW