Легкий заробіток та завдаток за автомобіль: шахраї обдурили двох мешканців Кам'янеччиниПоліцейські Кам’янеччини з’ясовують обставини шахрайств, жертвами яких стали двоє жителів району.

Загалом зловмисники ошукали потерпілих на суму майже 32 тисячі гривень. Зазначили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.

Так, жительці Слобідсько-Кульчієвецької громади в месенджері шахрай запропонував додатковий заробіток. Для цього жінка мала перераховувати власні кошти на різні рахунки, які вказував "роботодавець". Після виконання умов кошти мали повернутись власниці ще й з додатковими відсотками. 32-річну потерпілу зацікавила така пропозиція, вона погодилась та виконала усі вказівки афериста. Жінка надіслала на різні картки 27 тисяч гривень, проте, коли кошти назад не повернулись, остання зрозуміла, що її ошукали.

35-річний мешканець Кам’янця-Подільського на одному із сайтів знайшов оголошення про продаж автомобіля. Чоловік звʼязався із продавцем, який повідомив, що для бронювання покупки необхідно внести частину коштів. Потерпілий перерахував на рахунок шахрая майже 5 тисяч гривень. Проте, після цього псевдопродавець на зв’язок не виходив.

За даними фактами дізнавачі Кам’янець-Подільського райуправління поліції проводять розслідування.

Поліцейські вкотре наголошують: будьте обережними, коли вам пропонують легкий заробіток. Не надсилайте свої гроші на невідомі рахунки. Шахраї полюють за вашими гаманцями та вигадують все більше схем, аби незаконно збагатитись. Бережіть себе та свої кошти.

Читайте також:"На Бакоті під час арт-резиденції створили п’ять муралів".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW