Навести лад на території змусять адміністрацію луцької автостанціїНезважаючи на тисячі відвідувачів щодня, адміністрацію АС №1, що по вул. Конякіна, 39 у м. Луцьку, взагалі не хвилює жахливий стан території

Гори сміття біля контейнерів, лавки та урни, які перебувають у неналежному стані - все це спостерігають відвідувачі та перехожі.

Про це повідомляє Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.

Інспектором відділу «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти Луцької міської ради було видано приписи відповідальній особі за порушення п.п. 3.1.4, 2.5.2.2 та 2.5.5.1.1 Правил благоустрою міста Луцька та зобов'язано здійснити прибирання сміття біля контейнерів, провести фарбування урн та лавок.

Нагадуємо, що відповідно до Правил благоустрою міста Луцька, керівники підприємств, установ, організацій, фізичні особи-підприємці, власники садиб несуть відповідальність за невиконання заходів з благоустрою на власних, прилеглих та закріплених територіях!

У разі невиконання умов приписів, на відповідальну особу будуть складено протоколи про адміністративні правопорушення згідно зі ст. 152 КУпАП.

Бездіяльність у питанні дотримання Правил благоустрою міста Луцька, не тільки завдає незручностей жителям та гостям міста, але й зменшує туристичну привабливість загалом.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW