Корисні копалини з окупованої Донеччини вивозять новою залізницею росіяниРосійські військові, військова техніка, ешелон ЗС РФ

Російські військові, військова техніка, ешелон ЗС РФ

Росія вирішила побудувати на окупованій території Донецької області залізницю на ділянці від Волновахи у бік Амвросіївки, аби швидко з'єднати окупований Маріуполь з РФ, налагодивши військову логістику.

Місцеві мешканці говорять, що це не єдина мета цієї залізниці — розкрадати українські підприємства та природні ресурси. Військові цілі знаходяться на другій черзі. Про це йдеться в матеріалі Фокусу "Нові цілі для ATACMS. Навіщо Росія будує залізницю з Ростова в Крим".

"Біля станції Карань у Мирному, неподалік Волновахи, є гранітний кар'єр. Вже багато років він не працював. До нього раніше були під'їзні шляхи, колись їх розбирали. Зараз росіяни відновили його роботу. Також є кар'єр у Гранітному. У цьому районі є пласт рідкоземельних металів, за якими можна полювати. Вони приходять і копають наші корисні копалини. Крім граніту, у Волноваському районі є поклади інших копалин, наприклад, каоліну. Днями я прочитала, що росіяни планують відкрити завод по його переробці", — розповідає Фокусу мешканка Волноваського району Олена.

Вона переконана: ця залізниця не стільки потрібна, аби безпечно перевозити пасажирів чи навіть товари, скільки для покращення логістичних можливостей, а саме перекидання техніки, паливно-мастильних матеріалів, особового складу.

"Думаю, не тільки вугілля та залізну руду вони возитимуть, — говорить Олена. — Ще війни не було, а у нас з металургійного заводу метал — так звані "олівці", возили автомобільним шляхом, тому і дороги розбивали. Для власника підприємства Ахметова залізничні тарифи були занадто високими, тому він користувався автошляхами. Тобто якщо і зараз возити вантажі, ними також можна користуватися. А для військових цілей потрібна залізниця".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW