"Без Фірташа": відтепер «Закарпатгаз» перейшов під державний контрольОператор газорозподільної системи «Закарпатгаз» перейшов під контроль держави. Це 19-е газорозподільне підприємство, інтегроване до Групи «Нафтогаз» від початку року.

Про це повідомили «Нафтогаз» та Міненерго.

Нагадаємо, з 1 лютого 2021 року АТ «Закарпатгаз» припинило співпрацю з «Регіональною газовою компанією» (РГК), яку пов’язують із Дмитром Фірташем.

У листопаді 2022 року уряд ухвалив рішення про переукладення договорів експлуатації газорозподільних мереж державної форми власності, яке запустило процес повернення державного майна під контроль держави.

У Міненерго зазначають, що повернення газорозподільної інфраструктури під контроль держави є частиною реалізації реформи з деолігархізації України.

Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що повернення державі контролю над газорозподільними мережами є питанням національної безпеки.

"Без Фірташа": відтепер «Закарпатгаз» перейшов під державний контроль, фото-1

«Держава має забезпечити громадянам безперебійне газопостачання, особливо під час війни, коли виклики посилюються. До того ж процес повернення мереж в управління держави дає старт розв’язанню проблем, що виникли після приватизації облгазів, яка відбулася понад 10 років тому», — сказав він.

Наразі «Закарпатгаз» обслуговує 278 тисяч домогосподарств, а також понад 4 тисячі юридичних осіб. Для жителів Закарпаття тарифи, особові рахунки та реквізити для оплати залишаються незмінними.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Також читайте: На Закарпатті реорганізують окремі заклади охорони здоров’я облрадиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW