Втекти за кордон чоловікам допомагав пастор на ДніпропетровщиніПеред судом постане пастор з Кривого Рогу, який незаконно переправляв чоловіків за кордон. Він виготовляв ухилянтам фіктивні документи. А також самостійно вивозив їх за кордон своїм транспортом.

Про це повідомляє портам МВС, передає Інформатор.

31-річний житель Кривого Рогу позиціонував себе як пастор та проповідник у трьох різних релігійних організаціях. У фіктивних документах своїх “клієнтів” він зазначав, що ті нібито є дияконами або проповідниками.

4 серпня правоохоронці затримали чоловіка та одного з «клієнтів» під час спроби незаконного перетину кордону України. Встановлена його причетність до вчинення десяти таких злочинів.

Кримінальне провадження було відкрито за ч. 1 та ч. 2 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скерований до суду.

Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW