Тендер на автівки для одного з КП - Сєнкевич прокоментував ситуацію, - ФОТОКП «Миколаївські парки» оголосило тендер на придбання  восьми автомобілів Suzuki за 7 мільйонів 155 тисяч гривень. 

Згідно з системи публічних закупівель ProZorro, підприємство збирається купити п'ять автівок Suzuki Vitara 1.6 AT 4WD GL+, дві автівки Suzuki Vitara 1.6 AT 2WD GL, а також одну спеціалізовану автівку Suzuki S-CROSS 1.4L BOOSTERJET 6 MT 2WD GL. 

Тендер на автівки для одного з КП - Сєнкевич прокоментував ситуацію, - ФОТО , фото-1

У свою чергу мер Миколаєва Олександр Сєнкевич пояснив, що ці автівки будуть направлені захисникам, але в тендері не можуть прямо написати  "авто для ЗСУ".

"Ви ж самі проголосували за те, щоб гроші, які підприємство планувало витратити на висадку дерев, спрямувати на автомобілі для військових.Ось це і є ті кошти. Ну, не можемо ми, як орган місцевої влади, прямо написати в тендері фразу “автомобілі для ЗСУ”. Ми їх закуповуємо на підприємство спочатку, а потім передаємо.

Він додав, що у понеділок буде оголошена ще одна подібна закупівля. Ті автомобілі - теж для військових.

Нагадаємо, що у Миколаєві пройшло вже три акції "Гроші на ЗСУ", мета яких привернути увагу чиновників та влади щодо використання бюджетних коштів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW