Житель Звягельщини отримав 15 років за ґратами за ґвалтування своєї малолітньої донькиЖитель Звягельщини, котрий минулого року з травня по липень ґвалтував свою малолітню доньку, отримав 15 років за ґратами. Про таке інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

– За публічного обвинувачення ювенального прокурора Коростенської окружної прокуратури жителя Звягельщини визнано винним у зґвалтуванні малолітньої доньки, вчиненому повторно, та у сексуальному насильстві над нею (ч. ч. 2, 4, 6 ст. 152, ч. ч. 2, 4 ст. 153 КК України). Його засуджено до 15 років позбавлення волі, – йдеться у повідомленні.

Так, у суді прокурор довів, що 39-річний житель зі Звягельщини у травні-липні минулого року неодноразово чинив особливо тяжкі злочини стосовно власної малолітньої донечки. Зловмисник чинив наругу над дівчинкою, коли його дружини та молодшої дитини не було вдома. Доньку він усіляко залякував та погрожував побити, щоб вона нікому не розповідала про насильство. Зрештою, дівчинка утекла з дому.

Обвинувачений лише частково визнав свою вину. Зараз він під вартою, і буде там, допоки вирок набуде чинності.

– Інформацію про обвинуваченого внесено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи, – йдеться у повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW