Можуть вибухнути в мікрохвильовці: 4 предмети які заборонено нагрівати в цьому приладіМікрохвильова піч – справжній помічник на кухні, який значно прискорює процес підігріву їжі. Як і будь-який побутовий прилад, вона вимагає дотримання низки правил, що допоможе їй служити максимально довго, якісно виконуючи свої функції.

Зокрема, підігріваючи страви, не можна використовувати певні предмети. Це загрожує виникненням іскор, вибухом і пожежею. Які предмети непридатні для використання у мікрохвильовці, розповідає Радіо ТРЕК.

Одноразовий посуд із пінополістиролу

Існують безпечні для мікрохвильової печі види пінополістиролу, що зазначається на етикетці виробу. Якщо на одноразовому посуді відсутня така позначка, розігрівати в ньому страви у приладі заборонено.

Паперові вироби

Не слід розігрівати в мікрохвильовій печі картон, а також паперові рушники, паперові тарілки та стаканчики, якщо на них немає спеціальних позначок, що дозволяють це. Картон — це матеріал, який містить синтетичні речовини, такі як клей, віск тощо, тому при нагріванні може статися загоряння.

Пластикові контейнери

Є пластик одноразового використання, з якого виробляються, наприклад, горщики для йогурту і контейнери для сиру. Такі місткості не можна нагрівати в мікрохвильовці. Крім того, не можна гріти страви у пластикових контейнерах для їжі, на яких не вказано, що вони безпечні для мікрохвильової печі.

Метал і фольга

Металеві предмети в жодному разі не можна нагрівати у мікрохвильовці, оскільки метал відбиває мікрохвилі. Це призводить до збільшення нагрівання всередині приладу і може викликати пожежу. Також не варто розігрівати продукти, завернуті у фольгу, оскільки її складки можуть викликати іскри, що призведе до пошкодження приладу або пожежі.

Найкраще для розігрівання страв у мікрохвильовці використовувати скляний або керамічний посуд.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW