У Дніпрі реконструкція "Метеору" за 1,3 млрд грн скасовується: підрядник повернув грошіУ Дніпрі прокуратурою у судовому порядку в інтересах держави оскаржено договір з реконструкції спортивного палацу «Метеор».

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на відділ інформаційної політики Дніпропетровської обласної прокуратури

Встановлено, що у листопаді 2021 року між Департаментом капітального будівництва облдержадміністрації та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір щодо реконструкції спортивного палацу на суму понад 1,3 млрд грн.

Товариство взяло на себе зобов’язання до кінця 2023 року здійснити реконструкцію, отримавши як аванс понад 28 млн грн на придбання будівельних матеріалів.

Безпідставно посилаючись на введення у державі воєнного стану, товариство не мало наміру виконати роботи у встановлений договором строк, а їх метою було лише утримання бюджетних коштів.

З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулася до суду з позовом. У процесі розгляду справи товариством повернуто аванс та розірвано укладений договір. У зв’язку з цим вдалося попередити витрачання бюджетних коштів на зазначену суму.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW