Наталія Остапченко: Наразі наші міжнародні партнери надають нам надважливу підтримкуУчасники другого форуму громад області “Спроможне врядування на шляху до Європейського союзу” спільно з представниками громад Житомирщини та партнерами з Естонії обговорили питання наближення України ще на крок до Європейського союзу і можливості та перспективи, які з’являться у громад.

«Наразі наші міжнародні партнери надають нам надважливу підтримку, але після вступу до великої родини Європейського союзу, цих можливостей стане більше, як і обов’язків», — зазначила перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко.

Також вона підкреслила, що важливим інструментом успішної інтеграції громад в європейську спільноту є розвиток проєктного менеджменту, адже саме таким чином вони можуть отримати доступ до значного обсягу фінансування від ЄС та міжнародних інституцій для вирішення нагальних для наших громадян питань. Саме тому проєктні менеджери мають стати обов’язковою складовою команд органів місцевого самоврядування Житомирщини.

Крім того, учасники форуму обговорили механізм навчання для охочих опанувати таку спеціальність за підтримки міжнародних експертів.

«Зараз нам необхідно продовжуючи боротьбу з ворогом ставати сильнішими в економічному та соціальному плані та інтегруватися до родини європейських демократичних країн», — підкреслила Наталія Остапченко.

Нагадаємо, що перший форум громад області відбувся у Брусилові, під час якого учасники говорили про те, як живуть громади області в умовах війни та з якими проблемами вони зіштовхуються.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW