Нове партнерство для Покровської МВА: керівники громади зустрілися з італійськими благодійникамиУ Покровську відбулась зустріч керівників громади з благодійною організацією INTERSOS.

Італійська гуманітарна організація надає допомогу жертвам збройних конфліктів, стихійних лих та екстремального відчуження з особливою увагою до захисту найбільш вразливих людей. 3 1992 року їх гуманітарні працівники активно допомагають людям.

Після того, як Управління соціального захисту населення стало об'єктом обстрілу, донори не лишились осторонь такої біди та виявили бажання надати допомогу соцпрацівникам громади. 

Аби детально ознайомитись з обставинами надзвичайної події, італійці зустрілися з начальницею УСЗН Іриною Бонзюх. 

За участю заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної були обговорені питання щодо співпраці, яка наразі націлена на надання індивідуально протекційної допомоги населенню та веденню кейс-менеджменту. Для цих цілей до Покровська було передано 200 одиниць товарів для реабілітації мешканців, що належать до вразливих категорій, які будуть розподілені згідно зі списком УСЗН. Також в грудні заплановані індивідуальні закупівлі для вразливих верств населення.

Під час зустрічі представникам благодійної організації також показали та розповіли про будівлю, де зараз працює Управління, розкрили свої потреби та обговорили обслуговування населення. 

«Ми завжди відкриті до нових знайомств та готові до співпраці з партнерами, які хочуть допомагати нашим мешканцям. Сьогоднішня зустріч відкриває нові перспективи для спільної роботи на благо нашої громади», — зазначила Олена Харчевна.

Таке партнерство обіцяє забезпечити важливу підтримку для відновлення та розвитку Покровської громади в умовах воєнного стану.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW