У Житомирі відкрилася фотовиставка «Внутрішній контур» Іллі Бела11 листопада в експозиції "Космос" відбулося відкриття фотовиставки Іллі Бела "Внутрішній контур".

Про це повідомляє Національний музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова.

Роботи проєкту - симбіоз портрету та пейзажу, які передають почуття, переживання та мрії людей. Теплі, подекуди загадкові, іноді сірі і темні, з відбитком важкого сьогодення, але однозначно з вірою у світле майбутнє.

Під час презентації пан Ілля подарував музею настінний календар, в якому представлені унікальні роботи 12 фотомитців України. Працівники музею відзначають, що це надзвичайно гарний подарунок, який поповнить музейну колекцію.

«Дуже раді були бачити на відкритті талановиту Ірину Антонович і чути теплі слова підтримки!

Дякуємо куратору проєкту Valery Leshchynsky за багаторічну плідну співпрацю!

Проєкт "Внутрішній контур" в нашому музеї триватиме до 2 грудня. Запрошуємо! Вхід за квитками музею!», - йдеться в повідомленні.

Мистецтво – у будь-які часи лікує душі. Хоча б трішки. Воно відволікає, перезавантажує, дозволяє доторкнутися до прекрасного.

Що вже й говорити за воєнний період, коли нас всім потрібна хоча б крихта позитиву та натхнення в складні й страшні періоди для нашої держави. Творчість – чудова можливість проявити себе, свої думки, емоції, почуття у витворах мистецтва!

Національний музей космонавтики імені Сергія Павловича КорольоваAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW