Привіз дітей на змагання і потрапив до ТЦК: на Заході України водія автобуса мобілізували посеред ночіВ Ужгороді працівники ТЦК та СП посеред ночі мобілізували водія автобуса, який віз дітей на змагання.

Про це у мережі Facebook розповів журналіст Андрій Цаплієнко.

"Водій заночував у хостелі "Монада", куди приблизно о 1:30 ночі увірвалися співробітники ТЦК із поліцейськими і насильно забрали його разом з іншими чоловіками до військкомату. Чоловік спробував пояснити, що є єдиним водієм для дитячої групи спортсменів, однак співробітники ТЦК не прийняли його слова до відома. У військкоматі в чоловіка відібрали телефон і не дали зв’язатися з рідними та тренерами. Після військово-лікарської комісії його одразу направили до навчального центру в Чернігові", - розповідає Андрій Цаплієнко.

За словами ще одного журналіста Віталія Павловського, у чоловіка у військкоматі відібрали телефон і не дали зв’язатися з рідними та тренерами, щоб попередити про ситуацію. Після військово-лікарської комісії його одразу направили до навчального центру в Чернігові.

Журналіст каже, що очільник Вінницької ОДА Сергій Борзов узяв ситуацію під контроль. Він обіцяв вирішити питання безпеки та транспортування дітей.

Пізніше Павловський повідомив, що перевізник підготував іншого водія для повернення спортсменів додому. Але оскільки ключі від автобуса залишилися у військкоматі, а жоден із місцевих водіїв не наважився туди піти, рятувати дітей довелося дівчині Юліані з Маріуполя, яка мешкає в Ужгороді.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW