Пам'ятаємо кожного: історія життя загиблого захисника Олексія Слющенка, - ФОТООлексій Слющенко з перших днів повномасштабного вторгнення добровільно пішов захищати нашу Батьківщину у складі Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Він - відомий спортсмен та тренер, який в 2012 році під прапором України здобув звання чемпіону Світу з пауерліфтингу у Празі, чемпіон України з бодібілдингу у 2018, 2019, 2021 роках, а також срібний призер чемпіонатів України 2019, 2021 років, майстер спорту України.

Пам'ятаємо кожного: історія життя загиблого захисника Олексія Слющенка, - ФОТО , фото-1

Регіональне управління сил ТрО "Південь" пише, що захисник проходив військову службу у 123 бригаді тероборони ЗСУ на посаді розвідника-навідника та виконував бойові завдання у складі розвідувальних груп.

Солдат Олексій Слющенко перший серед тих, хто у складі відділення, знищив два ворожих БпЛА противника, що намагалися атакувати у вересні 2022 року електропідстанцію в Миколаївській області. 

З грудня 2022 року боєць виконував бойові завдання на островах у дельті річки Дніпро Херсонській області.

Також брав участь у бойових зіткненнях на визначеній за бойовим завданням частині острова та у складі підрозділу неодноразово зупиняв просування ворожих диверсійно-розвідувальних груп.

6 червня 2023 року, виконуючи бойове завдання у Херсонській області, Олексій отримав поранення несумісні з життям.

Зайнявши вогневу позицію, першим помітив скрите пересування ворожої групи, не вагаючись відкрив вогонь та самостійно прийняв бій.

У ході бою, ризикуючи власним життям, проявляючи героїзм, зумів зосередити вогонь противника на собі та відволікти його увагу від основної групи. Своїми самовідданими діями наніс значних втрат противнику в живій силі, забезпечив евакуацію поранених та відхід основної групи після бою, чим врятував життя побратимів. 

— Це Людина-Герой у житті й на війні. Це порядна, працьовита, мудра, цілеспрямована, скромна Людина, яка мала дві вищі освіти і багатий життєвий досвід. Олексій завжди приходив на допомогу знайомим та друзям. Він люблячий син, чоловік та батько, — з болем в очах говорить друг Олексія. — Він впродовж свого життя прославляв Україну та мав би творити її історію! 

Він став прикладом для всіх, хто його знає, а також для своєї доньки, яка вже йде шляхом свого батька та бере участь у чемпіонатах України з художньої гімнастики.

Солдат Олексій Слющенко — це приклад стійкості, мужності, самовідданості та героїзму української нації. Поданий на присвоєння звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота зірка” (посмертно).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW