У "Київстарі" розповіли, чи готова компанія до ймовірних блекаутівПроблема тривалих блекаутів завжди породжує питання про можливість забезпечення послуг мобільного зв'язку під час відсутності електроенергії. Президент "Київстар" Олександр Комаров в інтерв'ю для видання "Forbes" розповів, чи готова компанія до можливих відключень електроенергії.

Підготувалися, але не ідеально

За словами Комарова, компанія підготувалася до можливих блекаутів краще, ніж у попередні роки, зокрема у питанні автономного електроживлення на 24-36 годин. Однак, навіть з понад 2000 генераторами, "Київстар" визнає неможливість повного охоплення всіх понад 14 000 об'єктів.

На випадок масових блекаутів, Комаров зазначив, що спільно з Vodafone та lifecell їх потужності будуть об'єднані для забезпечення зв'язку користувачам. Це дасть можливість людям спілкуватися та мати доступ до Інтернету.

Компанія вклала значні кошти та зусилля у програму підготовки до можливих блекаутів, інвестувавши 1 мільярд гривень та придбавши 110 000 нових акумуляторів. Також, на базовій станції використовується не один, а три-чотири набори акумуляторів для додаткової забезпеченості.

Проте, навіть з усією цією підготовкою, Комаров попереджає, що при масових тривалих блекаутах може спостерігатися менша швидкість Інтернету та можливі проблеми з покриттям.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW