Секрет ідеальної смаженої картоплі: якої помилки найчастіше припускаються господиніСмажена картопля — справжня класика кулінарії. Однак кожна друга господиня допускає одну й ту саму помилку під час процесу її приготування. Шеф-кухар Тамара Бондаренко поділилася важливою та суттєвою порадою, яка може зробити вашу страву ідеальною.

Як правильно смажити картоплю

Секрет успішного смаження картоплі полягає у відразу двох важливих кроках, які не слід пропускати.

Картопля, якщо її не промити й не просушити, буде тушкуватися, а не смажитися. В результаті ви отримаєте часточки, які лишаться на посуді, — пояснює експерт.

Щоб уникнути цієї неприємності, перш ніж смажити, необхідно провести підготовчі процедури з картоплею. Фахівчиня рекомендує нарізати картоплю, залити водою, промити її від крохмалю і відкинути на рушник для видалення зайвої вологості.

Цей момент вирішальний для успішного смаження. Зменняшення кількості крохмалу та зайвої вологість дають можливість картоплі зберегти свою структуру, а також запобігають прилипанню до посуду.

Виправлення цієї непомітної, але ключової помилки в підготовці картоплі може значно покращити смак та текстуру улюбленої страви. Це дрібниця, яка забезпечить вам ідеально золотисту та хрустку страву.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW