У селах Запорізької області російські солдати підселяються до місцевих мешканців, використовуючи їх як щитНа окупованій частині Запорізької області росіяни продовжують проводити свій пресинг та терор.

Про це повідомив мер міста Мелітополь Іван Федоров, передає 061.

Так, в Токмаку окупанти проводять «поквартирні обходи» та селяться в багатоповерхівках, а мешканці Бердянського району повідомляють про підселення загарбників в будинки.

«Сьогодні ми бачимо обшуки, зайняття будинків та квартир, підселення великої кількості російських військових – це все притаманно як тимчасово окупованому Мелітополю, так і містам, що розташовані ближче до лінії фронту. Також на цьому тижні ми бачимо такі випадки в селах Бердянського району, зокрема, Осипенко та Новопетрівка, де ворог заселюється в будинках, зриваючи замки. Також, якщо на думку ворог, люди займають занадто велику площу, то вони підселяються і так прикриваються нашими мешканцями, як живим щитом», - пояснив Федоров в ефірі телемарафону.

Крім того, деякі села Пологівського району ворог перетворив на резервацію – заїхати чи виїхати можуть тільки прописані там люди.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Мелітополі окупанти захопили ще два приміщення та відкрили там свій “ЦНАП”AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW