У Львові триває будівництво сміттєпереробного заводу: які роботи вже виконалиУ Львові, на вул. Пластовій, 13, триває будівництво сміттєпереробного заводу.

Як повідомили у ЛМР, вже триває розгортання 24 біотунелів для ефективного висушування відходів, а також розпочато процес бетонування перших стін для біофільтрів. 

Будівельні роботи здійснює польська компанія Control Process S.A. 

«Підкреслимо роль біотунелів, котрі виконують ключову місію в нашому проєкті. Ми розгортаємо аж 24 тунелі біосушки, які зберігатимуть свою активність на комплексі. Тунелі біосушки наповнені спеціальними трубами для ефективного висушування відходів. Це не просто оптимізація процесу - це наш внесок у збереження навколишнього середовища. Зауважте: загальна довжина цих труб - 14 544 метри! Але це ще не все - ми вже розпочали процес бетонування перших стін для біофільтрів та перекриття камер біотунелів. Такий крок вперед наближає нас до створення екологічно чистої та стійкої спільноти», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, загалом налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові передбачає три важливі паралельні процеси:

·   будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів.

·   рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища (відновлення порушених земель на всій площі Грибовицького полігону та прилеглих ділянок, що були забруднені під час зсуву у травні 2016 року та тих, що зайняті озерами (запобіжними ємностями накопичення).

·       компостування роздільно зібраних харчових та садово-паркових відходів (роздільний збір органічних та садових відходів та їх подальше перероблення на міській станції компостування). Останні два роки ЛКП «Зелене місто» продає отриманий від органіки продукт.

Читайте також: МОН підтримало львівських студентів, які обурені висловлюваннями Ірини Фаріон.

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW