«Не ображайтеся. Ви – у@бки»: мер Дніпра звернувся до пікетувальників, а у Кам’янському один з учасників мітингу накинувся на автівку«Гроші на ЗСУ» (військовий ПДФО) все ж таки вилучили з місцевих бюджетів. Відтепер мільярдами на дрони та інше будуть розпоряджаться у Києві, проте мітингувальникам (принаймні, у Кам’янському та ще кількох містах) про це, схоже, повідомити забули.

В суботу, 11 листопада, на площі Калнишевського у Кам’янському знов можна було спостерігати людей з плакатами, частина з яких (враховуючи деякі персоналії) просто відробляла політичне замовлення. Нічого незвичного, все, як і в інших містах: навіть під час війни дехто знаходить час на політику та заробляє на цьому. Розуміємо це ми, розуміють і містяни.

Хоча людей на подібних мітингах вже й поменшало в рази, у Кам’янському цього разу не обійшлося без негативу: як можна побачити на відео, один із пікетувальників настільки ввійшов у раж, що почав бити ногами авто людей, які приїхали у вихідний день за продуктами в супермаркет.

У досить різкій манері (але якоюсь мірою називаючи речі своїми іменами) про черговий мітинг під міськрадою в Дніпрі висловився мер обласного центру Борис Філатов:

«Я просто завжди називаю речі своїми іменами. Дивіться, шановні «активісти», «волонтери» та «мітингарі», безумовно та попри все я вважаю вас не просто корисними ідіотами.

Не ображайтеся. Ви – у@бки.

А містечкові «борці з корупцією» – це навіть не у@бки. Це боягузлива падаль, що здиміла в перші дні війни, аби потім (як ті жуки-скарабеї) повернутися через пів року до катання кульок з гівна.

Так, так, у@бки. Коли ви бігаєте Дніпром і розповідаєте, що «Філат офшоров» – злодій, корупціонер та колаборант» чи будь-яку іншу дурню, то ви – просто дешеві, нікчемні та брехливі у@бки.

Недолугі та нереалізовані. Я маю право вважати вас такими. І я кажу вам про це чесно та публічно.

Ви – у@бки. Така в мене з вами комунікація. Подобається вона вам чи ні. Бо до реального громадянського суспільства ви не маєте жодного стосунку».

Що тут сказати: у кожній хатинці свої брязкальця, але те, що до реального громадянського суспільства подібні течії не мають стосунку і у Кам’янському, ми вже пояснювали неодноразово.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW