В ОРЛО таємничо зник гауляйтер Луганська Маноліс ПілавовУ Луганську щось трапилося з місцевим гауляйтером Манолісом Пілавовим, який був призначений «мером» міста ще 2014 року.

Про це повідомив український блогер Денис Казанський. 

«Його ім'я зникло із сайтів окупаційної адміністрації без пояснення причин.  І тепер замість нього гауляйтером є якась Яна Пащенко», – йдеться в повідомленні.

Маноліс Васильович Пілавов – російський колаборант, перший заступник міського голови Луганська, Член партії регіонів. Слідче управління СБУ в Луганській області розшукує його за ст. 258 КК України як активного учасника незаконного збройного формування.

Луганчани почали висувати різні причини відсутності мера на роботі.

За однією з версій, Пілавов нібито пішов у відставку добровільно, за іншою — його попросили піти, і Маноліс поїхав до росії. Також є версія про те, що Пілавов хворий на коронавірус.

Наразі точне місцезнаходження Пілавова невідоме.

Раніше 0642 писав про зрадників «лнр», яких засудили у Львові на десятки років. Прокурори довели, що засуджені - мешканці Луганщини - у лютому 2022 року, перед початком повномасштабного вторгнення рф, добровільно перейшли на бік ворога та вступили у незаконне воєнізоване формування так званої «лнр».

Юлія КобринAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW