65 ОМБр оновила стелу на в'їзді до Оріхівського району та перетворила її на пантеон захисників ЗапоріжжяНа в'їзді до Оріхівського району бійці 65 ОМБр створили фотозону «Пантеон Захисників Запоріжжя».

Відповідний дописі фото та відео виклав на сторінці бригади прес-офіцер Сергій Скібчик. 

За його словами, стела потребувала догляду, бо ж слугувала своєрідною візитівкою воріт у зону бойових дій. 

“Буква «О» десь зникла і її замінили автошиною, написи агресору в напрямку російського корабля хоч і інформативні, але не прикрашали пам’ятник; довкола було насмічено. Але більшість бійців, які їхали в зону бойових дій або виїжджали звідти після виконання завдань, полюбляли тут фотографуватися і вивішувати свої прапори. Тому на пропозицію командира 65 ОМБр Андрія Кравця впорядкувати територію і саму стелу офіцери та військовослужбовці Управління МПЗ (морально-психологічного захисту) одразу підтримали і взялися до створення справжньої фотозони”, - зазначив він. 

Всі роботи з відновлення військові виконали самостійно за власний кошт. 

“Головне призначення пантеону — об'єднати живих, стати місцем, де пересічна людина відчуватиме гордість за свою країну, причетність до історії великого народу. А стела на межі Оріхівського району сьогодні не просто географічне застереження, що ви в’їжджаєте у зону проведення бойових і подальший шлях небезпечний для вашого життя і здоров’я”, - написали бійців 65 бригади. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW