Викрадали та незаконно утримували людей: в Одесі викрили злочинну групу, - ФОТОВ Одесі викрии організовану злочинну групу, учасники якої під виглядом реабілітаційного центру незаконно та насильно утримували викрадених людей. Правоохоронці звільнили 20 потерпілих, яких незаконно позбавили волі.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

За даними слідства, підозрювані облаштували у приватному секторі одного з районів Одеси фіктивний реабілітаційний центр для лікування нарко- та алкозалежних громадян.

Організував злочинну діяльність мешканець Одещини. Для забезпечення роботи "центру" він створив підконтрольну юридичну особу та залучив своїх знайомих.

Через веб-ресурс під виглядом примусового лікування нарко- та алкозалежних осіб вони приймали замовлення на викрадення конкретних людей, яких потім утримували у "реабілітаційному центрі".

"Послуга" з викрадення людини коштувала від 30 до 40 тисяч гривень. Щомісячний платіж за подальше утримання в "центрі" становив 20 тисяч гривень.

Замовник послуги повинен був вказати анкетні дані людини та повідомити місце її перебування.

Після отримання грошей за "пацієнтом" одразу виїжджали чоловіки спортивної статури, які примусово доставляли його в "реабілітаційний центр". Вони видавали себе за представників правоохоронних органів чи державних установ.

Від замовників "послуги" правопорушники довідок про стан здоров’я "пацієнта" не вимагали, медичних працівників серед персоналу центру не було.

Викрадених людей утримували протягом тривалого часу без їхньої згоди. Зокрема, їм не надавалася належна медична чи психологічної допомоги.

У людей відбирали мобільні телефони та всі особисті речі, обмежували будь-які їхні контакти з рідними та забороняли покидати приміщення. Самі ж приміщення були облаштовані решітками, а з вікон зняті віконні ручки, щоб унеможливити будь-які спроби втечі.

На даний час перевіряється інформація щодо систематичного введення потерпілим наркотичних засобів та умисного зараження вірусом імунодефіциту.

Викрадали та незаконно утримували людей: в Одесі викрили злочинну групу, - ФОТО , фото-1

У межах досудового розслідування правоохоронці задокументували факт викрадення на замовлення громадянина у Оболонському районі столиці.

Після отримання 40 тисяч гривень винагороди трьох осіб затримали в порядку ст. 208 КПК України.

Правоохоронці провели 17 обшуків на території міста Одеси. Звільнили 20 людей, яких незаконно утримували проти їх волі.

Викрадали та незаконно утримували людей: в Одесі викрили злочинну групу, - ФОТО , фото-6

Під час обшуків у фігурантів вилучили підроблені посвідчення різних правоохоронних органів, травматичну та вогнепальну зброю, гранату, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, "чорнові" записи, шприци з невідомою речовиною та готівку.

Наразі затриманим особам повідомлено про підозру, вирішується питання про обрання запобіжних заходів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW