Де слухати аудіокниги українською - добіркаЗібрали для вас добірку ресурсів, де можна безоплатно послухати електронні книги в українській озвучці.

Часто буває, що хочеться відволіктися від новин та соцмереж, але завжди є час читати паперові книги. Також іноді хочеться робити якісь побутові справи не в ідеальній тиші, а під якийсь приємний аудіосупровід. 

Тому в такій ситуації на допомогу приходять аудіокниги. А де ж їх послухати українською? Ми зараз поділимося добіркою таких ресурсів, каналів та застосунків.

Українські АудіоКниги

Канал позиціонує себе як найбільшу бібліотеку аудіокниг в Телеграмі.

АудіоКниги Українською

А цей канал пише, що там найкращі аудіокниги українською для вас на кожен день.

Words & pages - книжковий блог

Канал для тих, хто читає. Публіку.nm книжкові рекомендації, огляди на книги які допоможуть розширити ваш світогляд.

Слухай

В грудні 2018 року в Україні запустили першу онлайн-бібліотеку аудіокниг українською мовою.

До бібліотеки Слухай увійшло понад 100 прозових та поетичних аудіокниг української класики зі шкільної програми, а також твори сучасних письменників, які начитували самі ж автори. Також до озвучування долучилися теле- та радіоведучі, актори театру й кіно, музиканти.

4Read

Це також доволі велика електронна бібліотека аудіокниг, які розсортовані по жанрах. А ще там можна почитати відгуки на книги та коментарі.

Sound-Books

Sound Books - платформа для прослуховування аудіокниг, оповідань та вистав, записаних як любителями, так і професіоналами у відкритому доступі.

Щодня тут публікуються нові матеріали, які створюються користувачами по всьому інтернету. Ви також можете взяти участь, записавши свою книгу в аудіоформаті або отримавши дозвіл на такий запис автора. 

UnderBooks

Книжковий застосунок, що зібрав перли української літератури минулого та сьогодення.

Тож слухайте книжки та підтримуйте український контент.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW