У Миколаєві громадяни знову вийшли на акцію "Гроші на ЗСУ": учасники готують звернення до місцевої влади, - ФОТО11 листопада, у Миколаєві містяни знову вийшли на акцію "Гроші на ЗСУ", протестуючи проти недоцільності використання бюджетних коштів.

Як повідомляє ПН, учасники мітингу вже традиційно вийшли з тематичними плакатами та співали Гімн України, патріотичні пісні та викрикували лозунги: "Гроші на ЗСУ", "Гроші на дрони, а не на плитку".

Учасники акції збирали підписи для колективного звернення зі своїми вимогами. Згодом ініціативна група мітингувальників планує зустрітися з представниками місцевої влади, щоб донести свої пропозиції. Якщо ж на місці чиновники не будуть реагувати на звернення представників громади, то звернення хочуть направляти до вищих органів влади.

Учасники акції також домовилися про необхідність продовжувати свої протести до того часу, поки їх вимоги не почнуть виконувати.

фото - ПНфото - ПН

Нагадаємо, 4 листопада у Миколаєві вперше відбулась акція "Гроші на ЗСУ", участь у якій взяли сотні місцевих мешканців.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW