За незаконне переправлення ухилянтів за кордон судитимуть криворізького пастора, - ФОТОКриворізького пастора постане перед судом за допомогу ухилянтам перетнути кордон. Правоохоронці встановили, що 31-річний житель криворіжець, який позиціонував себе як пастор та проповідник у трьох різних релігійних організаціях, виготовляв «клієнтам» фіктивні документи, завдяки яким ті отримували можливість перетнути державний кордон України під час дії воєнного стану, а також вивозив їх своїм транспортом. 

 Про це повідомляє МВС України.

У фіктивних документах зазначалось, що громадяни, які намагалися виїхати з України, нібито є дияконами або проповідниками однієї з цих трьох релігійних організацій.

4 серпня правоохоронці затримали «пастора-проповідника» та одного з його «клієнтів» під час спроби незаконного перетину державного кордону України. Загалом встановлена його причетність до вчинення десяти подібних злочинів.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях, відкритих за ч.1 та ч.2 ст.332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України, завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

За скоєне підозрюваному загрожує покарання – позбавлення волі на строк від п'яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.

За незаконне переправлення ухилянтів за кордон судитимуть криворізького пастора, - ФОТО, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW