"Київстар" звернувся до клієнтів із важливим застереженням: після яких дзвінків можна залишитися без грошей на рахункуМобільний оператор "Київстар" звернувся до абонентів і закликав їх бути обережнішими. Небезпека залишитися без грошей на рахунку може підстерігати кожного. Відповідну інформацію розмістили на офіційній Facebook-сторінці компанії, пише портал "Знай".

Фахівці "Київстару" попередили, що в Україні активізувались телефонні шахраї. Деякі українці залишаються без грошей за лічені хвилини - достатньо просто відповісти на дзвінок. Зловмисники діють професійно і легко обдурюють, особливо це стосується абонентів похилого віку.

Повідомляється, що аферисти часто намагаються отримати інформацію про реквізити платіжної картки, паролі, коди банків та мобільного оператора, кодові слова. При цьому зазвичай вони представляються працівниками оператора чи банку.

Як не стати жертвою шахраїв

У компанії розповіли, що робити, коли вам дзвонять з невідомого номера і представляються співробітником банку або оператора. У такому раз насамперед слід сказати співрозмовнику, що ви зараз перетелефонуєте самостійно на офіційний номер і покласти слухавку.

Відразу припинити розмову необхідно у таких випадках:

  • якщо запитують термін дії картки, 3-значний номер зі зворотного боку картки чи будь-які паролі та коди;
  • просять зробити і переслати фото платіжної картки;
  • говорять, що ваша картка заблокована, а злочинці зламали рахунок;
  • просять встановити якусь програму на телефон, перейти на сайт за посиланням та ввести свої дані, реквізити картки.

"Київстар" закликає абонентів поділитися цією інформацією зі своїми рідними.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW