На Житомирщині експосадовця-підприємця зобов’язали знести склад, самовільно збудований поруч із майже 130-річною синагогоюЗа позовом Бердичівської окружної прокуратури суд зобов’язав власника знести приміщення, самовільно збудоване біля пам’ятки архітектури – синагоги, що у місті Бердичеві.

Установлено, що колишній очільник райдержадміністрації, згодом – засновник місцевої газети, наразі підприємець та керівник громадської організації збудував склад поруч із синагогою, спорудженою ще у 1895 році.

Не маючи жодних дозвільних документів, він зайняв особливо цінну земельну ділянку, розташовану в охоронюваній зоні об’єкта культурної спадщини, та побудував приміщення площею 112 м2. Тривалий час підприємець користувався складом для власних потреб.

З огляду на порушення вимог чинного законодавства, окружна прокуратура звернулася до суду, який підтримав позицію прокуратури та постановив відповідне рішення.

Самочинно збудоване приміщення відповідач повинен знести за власні кошти.

Житомирська обласна прокуратура

На Житомирщині експосадовця-підприємця зобов’язали знести склад, самовільно збудований поруч із майже 130-річною синагогою, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW