Стало відомо, коли відкриються три пошкоджених магазини «АТБ» у ЧерніговіМешканці трьох мікрорайонів Чернігова, які давно очікували на відновлення зруйнованих магазинів «АТБ», можуть з полегшенням видохнути. Компанія прийняла рішення і вже відновлює три з чотирьох супермаркетів, які були пошкоджені чи зруйновані під час блокади і обстрілів Чернігова російськими військами.

Нагадаємо, що пошкоджень зазнали три супермаркети «АТБ» за адресами:

  • проспект Миру, 312-а (район ЗАЗу);
  • вул. 1 Танкової бригади (бувша вул. Генерала Бєлова), 29а на перехресті з Кільцевою
  • вул. Шевченка, 228в (район Бобровиці).

Ще один магазин по вул. Тероборони, 21 на Подусівці був зруйнований повністю.

Раніше компанія «АТБ маркет» повідомляла, що «керівництвом опрацьовується питання щодо відкриття пошкоджених та зруйнованих магазинів у місті Чернігів». І ось, здається, вже можна стверджувати, що відповідні рішення прийняті, і ведуться роботи з відновлення.

Як повідомила нашій редакції директор ТОВ "ВТФ "АВЕ САН" Галина Пащенко, яка курує процес відновлення магазинів, зараз проводяться роботи по ремонту трьох супермаркетів. За її словами, магазини відновлюються за попередніми проектами, тобто без збільшення чи зменшення торгових площ і внутрішньої організації торгового простору. Під питанням наразі залишається лише супермаркет по вул. 1 Танкової бригади. Остаточне рішення по ньому наразі не прийняте.

Також Галина Пащенко повідомила орієнтовні строки, коли мають запрацювати три магазини, які зараз ремонтуються. Відкриття магазинів «АТБ» на Бобровиці (вул. Шевченко, 228в) і ЗАЗі (пр-т Миру, 312) заплановано на лютий 2024 року. Магазин на Подусівці (вул. Тероборони,15) потребує більшого часу на відновлення, оскільки був знищений російськими обстрілами фактично повністю. Його планують відкрити у травні 2024 року.

Чернігівська Медіа Група
Сайт
0462.ua


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW