В Покровській громаді розпочинаються громадські осінні толокиВже з наступного тижня в Покровській громаді розпочинається проведення осінніх толок, які об'єднують населення в одну спільну команду, заради благоустрою міських просторів.

«З наступного тижня ми об'єднаємо зусилля старших будинків, квартальних та активних мешканців, і разом станемо до роботи. Осінні толоки - це час зробити наше місто чистішим та затишним», - зазначила начальниця ККСН Покровської ТГ Марина Ухова.

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, дуже важливо приєднуватися до подібних заходів, адже це гуртує населення та допомагає співробітникам комунальних служб наводити лад в громаді. 

«Дякую всім, хто долучається до прибирання. Зараз прийшла пора, коли з дерев опадає багато листя. Звичайно, комунальники змогли б впоратися з цією роботою самостійно, але допомога кожного мешканця є дуже важливою під час підтримки благоустрою нашої громади», - додав Олексій Стебель.

Запрошуємо всіх небайдужих жителів Покровської громади долучитися до цієї спільної справи та допомогти створити затишок у нашому місті. Ваша активна участь допоможе зробити наші міста та села ще кращим місцем для мешканців та гостей громади.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW