Старост Покровської громади зібрали на чергову робочу нарадуПід головуванням начальниці Управління по роботі з територіями Олени Носач, було проведено чергову робочу нараду зі старостами Покровської громади.

Під час наради обговорювалися питання щодо організації проведення громадських обговорень з питань перейменування об'єктів топонімів населених пунктів Покровської громади, зокрема вулиць на території старостинських округів. 

Старост Покровської громади зібрали на чергову робочу нараду, фото-1

Начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач під час спілкування зі  старостами, підкреслила, що для визначення назв пропонується провести громадське обговорення.

«Це обговорення почнеться з 13 листопада та закінчиться 13 грудня. Для інформування населення необхідно розмістити інформацію на адмінбудівлі старостинського округу та в містах скупчення людей, а саме бібліотеках, клубах, амбулаторіях, та магазинах з залученням представників Комітету Самоорганізації населення», - зазначила Олена Носач.

Старост Покровської громади зібрали на чергову робочу нараду, фото-2

Серед іншого, присутні обговорили питання щодо благоустрою населених пунктів та вивезення негабаритного сміття і листя. Також порушили питання подрібнення гілля для подальшого використання щепи при опаленні адміністративних будівель.

Старост Покровської громади зібрали на чергову робочу нараду, фото-3

Крім того, Олена Носач розповіла, що старостинські округи отримали 1109 теплих наборів для дітей від БФ «Добродіїв», які фактично мешкають на території кожного населеного пункту старостату. Ці набори отримають діти віком від 5 до 12 років.

Старост Покровської громади зібрали на чергову робочу нараду, фото-4

«Також, в рамках реалізації програми підтримки домогосподарств, які мають велику рогату худобу, свійську птицю, овець, свиней та інше, у Покровській громади визначаються домогосподарства, які мають змогу отримати матеріальну допомогу на їх подальше утримання. А також допомогу на придбання ліків для цієї худоби», - додала Олена Носач.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW