Мер Кам'янского взяв участь у II Міжнародній науково-практичній конференціїНа запрошення Українського державного університету науки і технологій мер Кам'янського взяв участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Логістика і транспортна безпека: проблеми та перспективи розвитку в контексті аналізу сучасних викликів і загроз».

Члени наукового комітету УДУНТ, керівники профільних підприємств, провідні фахівці з України, Польщі й Чехії, а також інші почесні гості обговорювали важливі питання повоєнного відновлення й розвитку транспортної галузі, підготовки кваліфікованих кадрів та інші.

Повноцінне відновлення української економіки неможливе без відбудови та модернізації логістичної інфраструктури. Відновлення та стійкості можливо досягти лише за умови об’єднання зусиль влади, науковців, промисловості та громадян.

Співпраця надасть можливість своєчасно та правильно перебудувати логістичні процеси, впровадити інноваційні рішення, зробити ланцюги постачання більш стійкими.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW